Novým skupinovým CFO Penta Real Estate se stal Július Aleva

5.4.2019

Na pozici skupinového finančního ředitele v Penta Real Estate nastoupil Július Aleva. Zodpovědný bude za efektivní řízení skupiny a zabezpečení ziskovosti jejích projektů.    

Ve své profesní historii zastával vedoucí pozice v oblasti financí i realitního developmentu. Před příchodem do Penta Real Estate pracoval jako manažer pro restrukturalizaci ve společnosti Reflex Capital, pracoval také pro investiční skupinu CTP a Raiffeisenbank.

Julius Aleva vystudoval ekonomii a management na Univerzitě Komenského v Bratislavě, je ženatý a má tři děti.

 

O Pentě Real Estate

Penta Real Estate patří do skupiny Penta Investments, která vstoupila do sektoru realit v roce 2005. Od té doby se vyprofilovala v lídra na realitním trhu v České republice a na Slovensku, působí také v Polsku. Aktiva Penty Real Estate představují 1,1 mld EUR, řada z jejích 26 projektů získala významná mezinárodní ocenění

O Pentě

Penta je středoevropská investiční skupina, založená v roce 1994. Působí zejména ve zdravotnictví, finančních službách, výrobě, maloobchodu, médiích a v realitním developmentu. Její portfoliové společnosti zaměstnávají více než 44 000 lidí a hodnota aktiv skupiny dosáhla v roce 2018 výše 10,4 miliard eur. Penta působí ve více než deseti zemích Evropy a má svoje zastoupení v Praze, Bratislavě a Varšavě.